Verőce Éjszakai Trail nevezési lista

Nevező, Csapattárs Szponzor Versenyszám Státusz
1. Kovács József 50km fizette
2. Horváth Balázs 27km fizette
3. Hellebrand Ágnes 27km fizette
4. Windisch Gergely 27km fizette
5. Szűcs Brigitta 27km fizette
6. Juhász Róbert 27km fizette
7. Páll Attila makaiBetti 50km előnevezett
8. Gyurkó Péter Mecsek Maraton Team SE 50km fizette
9. Kállai Sándor 16km előnevezett
10. Táborosi Anikó Mecsek Maraton Team SE 27km fizette
11. Varga József Mecsek Maraton Team 16km fizette
12. André Zsolt 16km fizette
13. Tamas Botond Jakus Team / Váci Jedik gyakornok 27km előnevezett
14. Kosán Rajmund 16km előnevezett
15. Borda Szandra 27km fizette
16. Pető László 50km fizette
17. Nagy József 27km fizette
18. Kovács Zsolti X2S TEAM 16km fizette
19. Kiss Judit 16km fizette
20. Bartha Kriszta Réka 16km fizette
21. Papp Lajos 16km fizette
22. Hajduska Balázs Silvanus SE 27km előnevezett
23. Dr Varga Orsolya 27km fizette
24. Dr. Ökrös Csaba CsömörSport 16km előnevezett
25. Grósz Tamás Havasi Gyopár Futó Egyesület 50km előnevezett
26. Balogh Katalin CoffeeRUN 50km fizette
27. Pikler Tamás Dr. Bátorfi Agria KTK 16km előnevezett
28. Pikler Zsolt Mecsek Maraton Team 16km előnevezett
29. Gólya Kitti Szigetszentmiklósi Futóklub Egyesület 16km fizette
30. László Veronika 16km fizette
31. Varga Katalin Éva 16km előnevezett
32. Juhász Krisztián 16km előnevezett
33. Varga-Tóth Imre 50km fizette
34. Lajos Bori Jakus Team 27km fizette
35. Marx Kinga Jakus Team 27km fizette
36. Erdei István 50km fizette
37. Kovács Zoltán Jakus Team 50km fizette
38. Hrustinszky Zsolt 27km fizette
39. Konczi Szilvia 27km fizette
40. Bajári Attila MSZE 27km fizette
41. Bácsalmási Gábor Herceghalmi Sportegyesület 27km fizette
42. Sándor Mátyás Süssön rád 27km fizette
43. Indri József 27km fizette
44. Kiss László CsömörSport 50km előnevezett
45. Péteri György 27km előnevezett
46. Kőszegi Richárd 50km fizette
47. Baksa Zoltán Mecsek Maraton Team 16km fizette
48. Rév Balázs MMT/Jakus team 27km előnevezett
49. Macarie Szabolcs 27km előnevezett
50. Angyal Gábor 50km fizette
51. Gyügyei Tamás 16km fizette
52. Pap Éva 50km előnevezett
53. Kiripóczky László Challenge Accepted 50km fizette
54. Szelényi Ákos Challenge Accepted 50km fizette
55. Szabó Dávid 16km előnevezett
56. Schnierer Károly 27km fizette
57. Izlandi MMT. 50km előnevezett
58. dr. Ökrös Csaba CsömörSport 16km előnevezett
59. Orosz Anita 27km előnevezett
60. Pécsi Andrea Herceghalmi SE 27km fizette
61. Holczer Zoltán 50km előnevezett
62. Kiss Szabolcs 27km előnevezett
63. Németh Gergely 27km előnevezett
64. Markó Ági 27km előnevezett
65. Ligeti Miklós 50km előnevezett
66. Nagy Nedda 16km előnevezett
67. Sarkadi Nagy Márton 27km előnevezett
68. Wéber Krisztián Csongor 16km előnevezett
69. Varga Katalin Éva 16km előnevezett
70. Hinkel János 27km előnevezett
71. Soltész Árpád 50km előnevezett
72. Kaszanitzky Viktória 27km előnevezett
73. Szántó Máté Ruben 27km előnevezett
74. Debre Norbert TriPlan 27km előnevezett
75. Dr. Gadányi-Nagy Boglárka Triplan 16km előnevezett
76. Tóth Orsolya TriPlan 27km előnevezett
77. Perényi-Bakó Andrea 50km előnevezett

Comments are closed.