Nevezési lista

Nevező, Csapattárs Szponzor Versenyszám Státusz
1. Fehèr Zita, 16km előnevezett
2. Balogh Ferenc, 27km előnevezett
3. Hegyi-Sági Adrienn, 16km előnevezett
4. Istók Félix, 50km előnevezett
5. Kovács József, 27km előnevezett
6. Jónás Éva, 16km előnevezett
7. Nagy Márk, 27km előnevezett
8. Soltész Árpád, 50km előnevezett
9. Szilágyi István, 27km előnevezett
10. Terna Szilvia, 27km előnevezett
11. Szűcs Gábor, 16km előnevezett
12. Almás Attila, 16km előnevezett
13. Bogár Attila, Plandurance 16km előnevezett
14. Szakály Zoltán, 50km előnevezett
15. Szakályné Karai Katalin, 16km előnevezett
16. Turóczyné Scher Anita, 16km előnevezett
17. Erdősi Tibor, 27km előnevezett
18. Gorza István, 16km előnevezett
19. Kozsa Kornél, Fuss Szada 16km előnevezett
20. Kovács Szandra, 16km előnevezett
21. Varga Szilvia, 50km előnevezett
22. Haypál Orsi, 16km előnevezett
23. Aschenbrenner Zsolt, 16km előnevezett
24. Bóna Dániel, 50km előnevezett
25. Bóna-Székely Szilvia, 50km előnevezett
26. Koós Tímea, 27km előnevezett
27. Papp Marianna, FutAnyu 50km előnevezett
28. Moldvan Agnes, 16km előnevezett
29. Sulyánszki Zsolt, 27km előnevezett
30. Füle Ágnes, 16km előnevezett
31. Tarjányi János, Fati Team 50km előnevezett
32. Ruskó Tamara, 16km előnevezett
33. Szakály Zoltán, 16km előnevezett
34. Baranyai Tamás, Jakus Team 50km előnevezett
35. Szikszai Enikő, 16km előnevezett
36. Csiszer Zsombor Ádám, Harghita Triathlon Club 50km előnevezett
37. Pappné Mike Tünde, Gizionok 16km előnevezett
38. Lehoczki Csaba, 50km előnevezett
39. Pikler Zsolt, 16km előnevezett
40. Pikler Tamás, 16km előnevezett
41. Szél Zsófia, 16km előnevezett
42. Siklódi Enikő, 16km előnevezett
43. Pusztai Dominik, UTE-Merida Triatlon 50km előnevezett
44. Berényi Ildikó, Mecsek Maraton Team SE 16km előnevezett
45. Papp Barnabás, Enspott 50km előnevezett
46. Vincze Ákos, 16km előnevezett
47. Rév Balázs, Jakus Team 27km előnevezett
48. Börcsök András, TTT 50km előnevezett
49. Ihrig-Farkas Levente, 16km előnevezett
50. Szegner László, 50km előnevezett
51. Deák László, 16km előnevezett
52. Sábián Péter, 16km előnevezett
53. Franke Marcell, 16km előnevezett
54. Szalai Dorottya, 16km előnevezett
55. Krizsán Zsolt, Dorogi Futókör SE 50km előnevezett
56. Vass László, 50km előnevezett
57. Füleki Róbert, NAKED WARRIOR TEAM 50km előnevezett
58. Tóth Zsuzsanna, Futóbolond 27km előnevezett
59. Racz Imre, 27km előnevezett
60. Kovàcs Àdàm, ICEBUG 27km előnevezett
61. Füredi Péter, 27km előnevezett
62. Bogdán Tamás, 16km előnevezett
63. Lantos János, Szaft 27km előnevezett
64. Takács Krisztián, 16km fizette
65. dr. Bándli Bence, 50km előnevezett
66. Rácz László, Lacko Boksz Sportegyesület 50km előnevezett
67. Tóth Balázs Bence, 16km előnevezett
68. Petho Laszlo, Jakusteam 27km fizette
69. Köves Benedek, 27km előnevezett
70. Szentpáli Gavallér Mónika, 16km előnevezett
71. Kovács Viktor, PunksNotDead Trail Team 16km fizette
72. Lányfalvi Péter, 16km előnevezett
73. Ruttkai Agnes, Futóbolond Team 16km előnevezett
74. Sárhegyi István, 16km előnevezett
75. Almás Attila, 27km előnevezett
76. Horváth Zoltán, Kolon futoclub 50km fizette
77. SAMIN GRIGORIJ, BAUTRADE RUN TEAM 27km előnevezett
78. ANTAL TOMAS, BAUTRADE RUN TEAM 27km előnevezett
79. Ary Benedek, CoffeeRUN SE 27km előnevezett
80. Dobrai Ágnes, 27km előnevezett
81. Kanabé Emese, Futóbolond Team 16km előnevezett
82. Tóth Zsuzsanna, Futóbolond 16km előnevezett
83. Szikszai Enikő, 16km előnevezett
84. Haller Orsolya, Coffeerun 16km előnevezett
85. Harmat-Szabó Gábor, 16km fizette
86. Papp Judit, 27km előnevezett
87. Raffai Lénárd, Kecskeméti Első Sor SE 16km előnevezett
88. Bene Bene, 16km előnevezett
89. Belák Alexandra, 16km előnevezett
90. Tóth Viktor, X2S TEAM – Salomon 16km előnevezett
91. Schell Antal, 16km fizette
92. Borsos Gábor Borsi, 50km fizette
93. Kelemen Anett, MFSE 27km előnevezett
94. Héjja Bálint, MAHOE 50km előnevezett
95. Bálint Jeannette, MAHOE 50km előnevezett
96. Váczi Ágnes, 16km fizette
97. Schmidt Norbert, SCH Team 27km előnevezett
98. Horváth Róbert, MFSE/Titans Of Hungary 16km előnevezett
99. Horváth Zsolt, MFSE/ Titans of Hungary 16km előnevezett
100. Martincsák Illés, 18 karika 16km fizette
101. Cserey Szabolcs, 16km fizette
102. Benkő Zsolt, 16km fizette
103. Szednár Roland, Titans of Hungary 16km előnevezett
104. Vachter Ákos, 16km előnevezett
105. Polgár Anna Sarolta, Ocr gaborteam 16km fizette
106. Sallai Péter, Ocr gaborteam 16km előnevezett
107. Uracs Tamás, 27km fizette
108. Marosi András, CoffeeRUN SE 50km fizette
109. Jónás Éva, 27km előnevezett
110. Haller Brigitta, 50km előnevezett
111. Pusztai Dominik, UTE-Merida Triatlon 50km előnevezett
112. Ilyés Tamás, Békés 50km fizette
113. Ferenczi Istvan, 50km előnevezett
114. Kecskeméti László, 50km fizette
115. Cservári Gábor, 27km fizette
116. Budai Barnabás, 16km előnevezett
117. Lodri Peter, 50km fizette
118. Kiss-Jakucs Anita, X2steam 16km előnevezett
119. Balogh László, Ultrasport Tamási 16km előnevezett
120. Horváth Zoltán, Kolon futoclub 50km előnevezett
121. Gergely Máté, Futóklub-Fehérvár Teljesítménydiagnosztika 27km előnevezett
122. Szalay Tamás, 16km előnevezett
123. Pataki Judit, 16km fizette
124. Nyitrai Máté, 16km előnevezett
125. Váczi Virág, 16km előnevezett
126. Ábri Éva Györgyi, 27km előnevezett
127. Zumpf András, Ultra Vegans 16km fizette
128. Czékli László, 27km fizette
129. Blaskó Mihály, Monorierdei Szabadidősport Egyesület 50km előnevezett
130. Halmai Anita Barbara, 16km fizette
131. Kozár Rita, 16km fizette
132. Bognár Viktor, 16km előnevezett
133. Hajduska Balázs, Silvanus SE 27km előnevezett
134. Juhász-Vargáné Pusztay Erzsébet, 16km előnevezett
135. Bokodi-Oláh Gergely, 27km előnevezett
136. Bese Nóra, 50km előnevezett
137. Prekup-Sztruhár Janka, 27km fizette
138. Fazekas Mihály, Hegyikecskék 27km előnevezett
139. Szottfried Adam, 27km előnevezett
140. Muk András, 27km fizette
141. Horváth Csaba, LDTR 16km előnevezett
142. Szegedi Tamás, OBSZ 50km előnevezett
143. Baksay Zsuzsanna, 27km előnevezett

Comments are closed.