Nevezési lista

Nevező, Csapattárs Szponzor Versenyszám Státusz
1. Pelyhe Szilárd /CoffeeRun SE55 km, 1760 m szintemelkedés előnevezett
2. Szentpáli Gavallér Mónika /Fitten 100 évig24 km, 850 m szintemelkedés fizette
3. Tordai Ágnes /Imrei Laszlo24 km váltó (12,4 km + 11,6 km) fizette
4. Kincses Gabriella /24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett
5. Tóth Zsuzsanna /24 km, 850 m szintemelkedés fizette
6. Joó Attila /24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett
7. Tóth Csilla /24 km, 850 m szintemelkedés fizette
8. Tóth Loretta /24 km, 850 m szintemelkedés fizette
9. Pistyur-Kocsis Ágnes /Coffeerun55 km, 1760 m szintemelkedés előnevezett
10. Fehér Zita /Generál Sportkör24 km, 850 m szintemelkedés fizette
11. Szabó András /24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett
12. Kis Viktória /24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett
13. Bencsik Gábor /55 km, 1760 m szintemelkedés fizette
14. BENE LEVENTE /55 km, 1760 m szintemelkedés fizette
15. Vass László /90 km, 3300 m szintemelkedés fizette
16. Makai Gábor /24 km, 850 m szintemelkedés fizette
17. Kovács Gyula /24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett
18. Futó Gergely /DHTE55 km, 1760 m szintemelkedés előnevezett
19. Csaba Attila Krisztián /TTT24 km, 850 m szintemelkedés fizette
20. Varga József /Varga JuliskaMfse24 km váltó (12,4 km + 11,6 km) fizette
21. Nagy Katalin /UFÓ Utcai Futás Ócsán24 km, 850 m szintemelkedés fizette
22. Leskovics Andi /55 km, 1760 m szintemelkedés fizette
23. Carrara Eva /24 km, 850 m szintemelkedés fizette
24. Horvàth Tímea /Fertàly ZitaBp. Honvéd24 km váltó (12,4 km + 11,6 km) fizette
25. Karagity István /90 km, 3300 m szintemelkedés előnevezett
26. Hudák Csaba /24 km, 850 m szintemelkedés fizette
27. Pikler Zsolt /24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett
28. Pikler Tamás /55 km, 1760 m szintemelkedés előnevezett
29. Dobrai Ágnes /24 km, 850 m szintemelkedés fizette
30. Sram Judit /24 km, 850 m szintemelkedés fizette
31. Slezak Janos /24 km, 850 m szintemelkedés fizette
32. Slezák András /24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett
33. Almás Attila /24 km, 850 m szintemelkedés fizette
34. Vizer Dániel /90 km, 3300 m szintemelkedés fizette
35. Lehoczki Csaba /90 km, 3300 m szintemelkedés fizette
36. Pintér Anita /24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett
37. Torda Attila /Dr.Bátorfi Agria Ktk.55 km, 1760 m szintemelkedés fizette
38. Jónás Éva /24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett
39. Németh Andrea /Vasemberek Klubja24 km, 850 m szintemelkedés fizette
40. Egyedi Beatrix /57524 km, 850 m szintemelkedés fizette
41. Papp Judit Evelin /55 km, 1760 m szintemelkedés fizette
42. Kelemen Anett /24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett
43. Tristram Lake /90 km, 3300 m szintemelkedés fizette
44. Katona Péter /24 km, 850 m szintemelkedés fizette
45. Haypál Orsi /24 km, 850 m szintemelkedés fizette
46. Terdik János /575 team24 km, 850 m szintemelkedés fizette
47. Ruskó Tamara /Takács Krisztián24 km váltó (12,4 km + 11,6 km) előnevezett
48. Tarnai Emese /24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett
49. Nagy Attila /VUK SE24 km, 850 m szintemelkedés fizette
50. Marosi-Tokaji Orsoyla /24 km, 850 m szintemelkedés fizette
51. Sulyánszki Zsolt /MecsekMaratonTeam24 km, 850 m szintemelkedés fizette
52. Demeter Tamás /55 km, 1760 m szintemelkedés előnevezett
53. Császi Ferenc /90 km, 3300 m szintemelkedés előnevezett
54. Horváth Tímea /Budapesti Honvéd SE24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett
55. Hraboczki Marton /Hutai Bércek24 km, 850 m szintemelkedés fizette
56. Lantos Borbála /K.E.E.24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett
57. File Balázs /TTT55 km, 1760 m szintemelkedés fizette
58. Molnár István /Teljesítménytúrázók Társasága Egyesület55 km, 1760 m szintemelkedés fizette
59. Bogdán Tamás /24 km, 850 m szintemelkedés fizette
60. Barna Szabolcs /55 km, 1760 m szintemelkedés fizette
61. Pataki Judit /Ultra Vegans24 km, 850 m szintemelkedés fizette
62. Zumpf András /Ultra Vegans24 km, 850 m szintemelkedés fizette
63. Hajnal Béla /24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett
64. Angyal Zsolt /Futapest klub24 km, 850 m szintemelkedés fizette
65. Horváth T0mea /24 km, 850 m szintemelkedés fizette
66. Borosnyay Virág /Polythlon ETK24 km, 850 m szintemelkedés fizette
67. Nagy Tünde /CoffeeRun SE55 km, 1760 m szintemelkedés előnevezett
68. Farkasné Máté Erika /24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett
69. Farkas Géza /24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett
70. Tóth László /Mind-Info Kft.55 km, 1760 m szintemelkedés előnevezett
71. Csergő Klára /24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett
72. Horváth Máté /24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett
73. Mfihlakalo Mabuyakhulu /uMhlathuze Athletic Club24 km, 850 m szintemelkedés előnevezett

Comments are closed.